2019 Takı ve Aksesuar Konusunda Neler Moda Oldu?

0 11

Aksesuarsız, takısız asla dışarı çıkmam diyenler bu yazıya! Gittiğiniz her ortamda tarzı ile ilgi çeken kişi olmak istiyorsanız bu takı ve aksesuarlardan herhangi birine mutlaka sahip olmalısınız. Haydi gelin 2019 senesinde takı ve aksesuar modası konusunda neler öne çıkmış beraber göz atalım!

Takıları Üst Üste Takma Modası

2018 senesinden bu yana popülaritesini gitgide arttırmış olan kat kat takı modası her kombine renk katmaya tüm hızıyla devam ediyor. Takıların üst üste takılmasının moda olmasının en temel sebebi kuşkusuz kişinin daha varlıklı ve abartılı bir görünüm yakalaması ile alakalı oluyor. Birçok yüzüğü aynı anda takmak, bilezikleri çeşit çeşit üst üste takmak bu sene de çok moda. Deli dolu ve eğlenceli bir tarzınız varsa bu moda akımı tam sizlik aslında!

Püskül Detayı

Senelerdir modası asla geçmeyen nadir stil ögelerinden biri: Püskül detayı. Evet, senelerdir her aksesuarda kullanılan püskül detayının modası asla ama asla geçmiyor. Montlarda, çizmelerde, çantalarda kısacası her üründe rastlayabileceğiniz püskül yerini pek de başka bir akıma kaptıracak gibi görünmüyor. Çoğu zaman küpelerde de görmüş olduğumuz bu ilgi çekici detay birçok kişi tarafından da seviliyor.

Demir Yapılı Tokalar

Gelelim bu senenin en can alıcı moda akımlarından birine… Evet, demir tokalar! Birçok Youtuber ve Instagrammer’da bu tokalara denk gelmişsinizdir. Birçok influencer da demir tokaları fazlası ile kullandı ve reklamını da yaptı. Bu sevimli tokalar her kombininize uyabilecek yapıdalar. Dilerseniz spor giyinmiş olun dilerseniz klasik… Demir tokalar ile artık çok daha şık görüneceksiniz. Saçınıza renk katan bu sempatik saç aksesuarına bir şans vermeye kesinlikle değer!

Renk Renk Saç Aksesuarları

Sosyal medyada muhakkak denk gelmişsinizdir. Renk renk, çeşit çeşit saç aksesuarları… Kumaştan olanı da var, tül yapılısı da… Taşlısı da var, sade görünümlüsü de… Her türden saç aksesuarı bu senenin gözde moda akımları arasına girmeyi başardı. Taç modası da bu sene iyiden iyiye kendini belli etti diyebiliriz. Peki bu moda akımını kim başlattı? Herkes tarafından bilinen moda ustası Prada sayesinde, evet yanlış duymadınız. Özellikle zımba detayları ile ilgi çeken taçlar sizi çok daha tarz sahibi ve marjinal gösterecek.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.