Bayan Kapri Pantolon Modelleri

0 8

Hem erkeklerin hem de bayanların kullanmayı tercih ettiği kapri modelleri, en çok da rahat olması nedeniyle büyük ilgi görüyor. Genellikle yaz aylarında tercih edilen kapri pantolonlar ince ve terletmeyen kumaşlardan üretildiğinde kullanan kişiye büyük rahatlık sağlıyor.

Hem erkek hem de bayan kapri modellerinin en önemli detayı pantolon boyunun uzunluğudur. Vücut yapısına ve boyunuza göre kendiniz için en uygun boyu tercih etmeniz halinde rahatlığınızdan ödün vermeden sportif ve hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

2020 bayan kapri modasına bakıldığında yaz aylarında genellikle düz renkli kumaşlar tercih edildiği görülür. Fakat çizgili, kareli ya da çiçekli bayan kapri modelleri ile de karşılaşabilirsiniz. Ayrıca kaba ve sert denim kumaşlardan üretilmiş çok cepli ve bol aksesuarlı modeller de yine 2020 bayan kapri modası içinde yer alıyor.

Tarzınıza göre tercih edebileceğiniz bu kapri modellerini yine tarzınıza uygun olarak kombine edebilirsiniz. Ancak kapri kullanan kişilerin en fazla karşılaştıkları sorun altına giyecekleri ayakkabının seçimidir. Bazen mevcut ayakkabılarla örtüşmediği için kapri alırken altına ne giyileceği de önceden düşünülmeli ona göre karar verilmelidir.

Kapri modelleri genellikle spor tarzda olduğundan altına spor ayakkabı giymek uygun olabilir. Yazın terlik ve sandaletlerle kullanılmak istendiğinde üzerine basic bir t-shirt ya da yüzücü atletleri doğru tercih olabilir. Kapri pantolonlar kullanılırken ayak ve bacak bakımına özen göstermek son derece önemlidir. Zira, bacağın bir kısmı açık kalacağı için, ilgi bu bölgeye yoğunlaşacağından, istenmeyen görüntüler oluşturmamak için temiz ve bakımlı olmak sın derece önemlidir.

Bayan kapri pantolon modellerini erkek kapri pantolon modellerinde olduğu gibi sadece spor tarzda değerlendirmemek gerekir.

Klasik giyim tarzı için de kapri modelleri bulunmaktadır. Hatta iş hayatında özellikle de yaz aylarında tercih edilebilecek bayan kapri modelleri bulunmaktadır. İlkbahar ve yaz aylarında özellikle beyaz renkli kapri pantolonlar tercih edilirken, siyah, lacivert, vizon rengi, kahverengi ya da taba rengi gibi işi dünyasına uygun renkli kapri pantolonlar bayanların büyük beğenisini topluyor. 2020 bayan kapri modasına uygun bazı modeller ceketlerle kombine edilebilirken, bazı modelleri şık bluzlar ve gömleklerle kombine edilebilir.

Kapri pantolonun tarzı, rengi ve çizgisine göre çok çeşitli kombin avantajları bulunmaktadır. Örneğin keten kumaş dokusuna sahip ve toprak rengi bir kapri pantolon, takımı olan bir ceketle beraber kullanılabilirken, içine beyaz, siyah ya da haki yeşil basic bir t- shirt ya da desenli şifon bir gömlekle kombine edilebilir.

Hasır tabanlı ve bilekten bağlamalı dolgu topuk bir ayakkabı modeli ve uygun bir çanta ile kombine edildiğinde çok şık bir görüntü elde edilebilir. Yazın en çok tercih edildiği beyaz bayan kapri pantolon modelleri ise renk renk t- shirt’lerle ve incecik şifon bluzlarla kombine edilebilir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.