Bayan Parmak Arası Terlik Modelleri

0 11

Yaz geliyor herkes yavaş yavaş kışlıklarını kaldırdı zaman yaz kıyafetlerinin zamanı. Belki de yazı karşılarken en hoşlandığımız şey budur. En belirgin değişiklik kıyafetlerimizin değişmesi olduğu için bu durumun bizim için anlamı yaz geldi demektir. Yaz gelirken dolabınızı yeniler yaza tam donanımlı girmek istersiniz çünkü yaz hafif kıyafetlerin giyildiği aynı zamanda da şık hantal olmayan ayakkabıların mevsimidir. Yaz için terlik modelleri şimdiden vitrinleri süslemekte.

Parmak arası terlik her yaz büyük ilgi gören ve son derece önemli olan bir model.

Çünkü hem spor hem de özel olarak gecelerde kullanılabilecek şıklıkta farklı farklı tasarlanmakta. Ancak bunu nasıl kombinleyeceğinizi bilmeniz oldukça mühim.

2020 terlik modelleri arasında en önemlisidir parmak arası terlik.

Şimdi bu terliğin özel gecelerde ve günlük olarak nasıl kombinlenebileceğinden bahsedeceğiz ancak özel günlerden kastımız kesinlikle bir düğün ve nişan olamaz. Bu günler için illaki güzel bir ayakkabı gerekmektedir. Bir akşam yemeği için uygun olan parmak arası terlik modelleri bir düğün için asla ideal olamaz.

Öncelikle günlük olarak kullanılacak olan parmak arası terlik modellerinden bahsedelim.

Günlük olarak kullanılan modellerde aktif olarak karşılaşılan hata kumaş pantolonla beraber giyilmeleridir. Kesinlikle ve kesinlikle uygun bir durum değildir. Bu terlikler günlük giyilecekse genelde bol renkli ve farklı renklerde ancak günlük olduğunu belli eder bir tarzdadır. İşte bu nedenle bunlar genelde Jean ya da kot etek tarzı ürünlerle giyilmelidir.

Eğer iş yerine giderken kullanabileceğiniz bir kombin arıyorsanız bu terliklerin arkasında bulunan ipi kaldırarak ayakkabı görünümü verebilir ve beyaz bir gömlek ile görünüşünüzü işe hazır bir hale getirebilirsiniz. Fakat bu kombinde aşırıya kaçmamak eğer iş hayatında kullanacaksanız Jean rengine kadar dikkatli seçmek gerekecektir. Çünkü bir tık ötesi aşırı sokak modası olabilecek bir kombin özelliği taşımaktadır.

Özel günlerde giyilecek olan bayan parmak arası terlik genel olarak taşlı ya da sim detaylı üretilmektedir.

Size bir tavsiye olarak bu sene bordo ve simli siyah terliklerden yararlanmanızı önermekteyiz. Bir akşam yemeğinde ya da iş toplantısında sırıtmayacak olan bu renkler koyu gri bir pantolon ve üzerine askılı siyah bir bluz ile son derece şık olmanızı sağlayacaktır. Ancak burada en önemli detay bluzun şifon özellikli olmasıdır. Ve mutlaka parmaklarınıza french uygulaması yapmanız gerekecektir.

Bu görünümünüzü spor bir halden daha ağır bir hale getirecek sadece önü açık bir ayakkabı giymiş hissi verecektir. Be mutlaka ayakkabınızın renginde küçük bir çanta taşımanız gerekmektedir. Eğer özel günlerde bu terliği seçerseniz saçlarınızı asla topuz yapmamalısınız mutlaka yandan bir örgü ya da toplu bir şekilde kullanmalısınızdır. Çünkü bu terlikler tam olarak bir abiye havası vermemekte şıklığınızı abartmamaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.