Bayan Şort Modelleri

0 16

 Yazın gelmesi ile bütün bayanlar ve kızlar için en büyük heyecan ve sorunlardan biri yaza güzel bir fizik ile girmektir. Bunu başarabilmek yazın güzel bir fiziğe ve vücuda sahip olabilmek adına en iyi ve başarılı diyetler araştırılarak yapılıyor, buna ek olarak spor salonlarına gidiliyor. Bunun nedeni sadece yaz süresince, 3 ay boyunca deniz kenarlarında, sahiller de ve sokaklar da güzel görünebilmek ve dikkatleri üzerlerine çekebilmek için.

Bunu en iyi kıyafetleri ve bikinileri giyerek yapabilmek için de her şeyi yapabilirler. Yazın iyi bir fiziğe sahip olan ve bunu da en iyi şekilde etrafına yansıtacak ve gösterecek en iyi kıyafetler de şort ve bikinilerdir. Bikiniyi sadece sahillerde giyebildikleri için aslında burada şort bir adım daha öne geçerek en önemli nokta olmaktadır. Çok farklı tarzlar da ve renkler de tasarlanan şort modelleri bu yazı gerçekten çok hareketlendirecek şekilde görülmektedir. Yazın bayanların biraz daha kendilerini ön plana çıkarmaları ve güzel bacakları ile kısacası açık konuşmak gerekirse herkesi etkilemek için şort giyecek olması bütün giyim markalarını harekete geçirmiş durum da şu an.

Giyim markaları arasında şort tasarlama konusunda gerçekten iyi bir mücadele var.

Bayanların yaz aylarında kendi ürünlerini kullanarak giymelerini sağlamak için en iyi şekilde şort modelleri tasarımlarını hazırlıyorlar. Hem renk olarak hem de model olarak bu yıl sokak ve sahiller de gerçekten de çok güzel ve farklı şortlar göreceğiz. Özellik ile bayan şort modelleri genel de mini şortların başı aldığı 2 3 modelden ibaret olmaktaydı bu seneye kadar. Bakalım giyim markalarının bu sene ortaya çıkaracağı 2020 bayan şort modelleri ne şekilde olacak.

Bizim tahminimizce bu yazda mini şortlar baya yüksek bir şekilde çok tercih edilecek ve bu yüzden de onun tekrar lider olması kaçınılmaz. Mini şortların bu kadar çok revaçta olması sanırsak hem yazın getirmiş olduğu sıcak hava yüzünden oluşan bunaltı hissini ortadan kaldırması ve ayrıca mini eteklerde ki oturup kalkmalar da oluşan sorunların şortlar da o kadar çok yaşanmamasından kaynaklanıyor.

Bu yüzden bayan şort seçenekleri yaz aylarında daha çok tercih edilen bir kıyafet oluyor. Ayrıca şortların diğer bir kazancı olması ise çok kolay bir şekilde kombin haline getirilmesidir. Altınıza bir şort türü giyerek üstünü çok kolay bir şekilde tamamlanabiliyor olması. Şortun üstüne giyilebilecek en uyumlu şeyler tişört veya bodyler. Yaz aylarına göre tasarlanmış ve yapılmış bir gömlek bile bir şortun üzerine çok güzel şekilde yakışmaktadır ve hiçbir şekilde uyumsuzluk sağlamamaktadır.

Bayanların bir kazancıda burada çıkmaktadır. Erkekler bir o kadar şanlı şekilde değillerdir. En basit şekilde zaten erkekler için o kadar çok bir tarzda ve seçenekte değildir. Erkekler sadece kapri veya şort giyebilir fakat üzerilerine sadece bir tişört giyebilirler. Ama bayanlarda bu durum öyle değildir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.