Bol Paça Pantolonlar Nasıl Kombin Edilir?

0 11

İspanyol paça pantolon giymek her kadının harcı değildir. Zira bol paçası ile dikkat çeken bu pantolonların en doğru şekilde kombin edilmesi ve sezonun modasına göre tercih edilerek, oluşturulan stilde yer verilmesi gerekiyor. Geniş paçaları ile dikkat çeken bu pantolonları, doğru bir şekilde kombinlerseniz; havalı bir görünüme kavuşabilir ve herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Ancak pantolon seçiminde vücut tipinizi ve aynı zamanda onun yanı sıra tercih edeceğiniz diğer parçaları da özenle seçmeniz lazım. Ancak bu şekilde tam manası ile İspanyol paça pantolonların hakkını verebilirsiniz.

Dar kesim kıyafetlerden uzak duran ve bu yüzden İspanyol paça pantolonları tercih eden hanımlar; özellikle klasik bir kombin oluşturma konusunda oldukça şanslılar… Zira geniş paçası ile dikkat çeken bu tür pantolonlar; üzerine giyilecek bir ceket ile son derece modern ve bir o kadar da zarif bir duruşu yansıtmaktadır. Beyaz bir badi üzerine ceket giydiğiniz zaman; bol paça pantolonlarla klasik bir görünüm elde edebilir ve bu şekilde işe bile gidebilirsiniz. Aynı şekilde dantelli kısa kollu bir bluz ile, İspanyol paça pantolon modelleri kombinlenerek, yaz aylarına uygun klasik bir tarz da kolay bir şekilde oluşturulabilir.

Trendlere Göre Pantolon Seçiminizi Yapmalısınız

Son yıllarda moda olan ve kadınların klasik bir görünümde istedikleri şıklığı yansıtmalarına yardımcı olan İspanyol paça pantolonlar; her mevsimde rahatlıkla tercih edilebilir. Sonbahar mevsiminde İspanyol paça pantolon kombinleri içerisinde daha çok kahverengi ve tonları dikkat çekerken, kışın koyu renkler ön plana çıkıyor.

İlkbahar ve Yaz döneminde ise canlı ve açık renkler oluşturulan İspanyol paça pantolon kombinleri içerisinde kendisine yer buluyor. Ancak İspanyol paça pantolonları kombinlerken unutmamanız gereken en önemli nokta; eğer pantolon koyu renkte ise, üst kısma açık renklerde parçaların; eğer pantolon açık renkte ise, üst kısma koyu renk ve tonlarındaki giyim modellerinin tercih edilmesi gerektiğidir. Bu şekilde pantolonun cazibesi daha fazla ön plana çıkar ve doğal olarak da stiliniz herkes tarafından görür.

Zıt renk uyumu ile siz de sezonun trendlerine göz atarak, kendiniz için en uygun bol paça pantolon kombini oluşturabilir ve bu şekilde herkesi etkileyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.