Dolgu Topuklu Ayakkabı Modelleri

0 8

Sonbahar – Kış döneminde ayakkabılar genel olarak yüksek tabanlı ve dolgu topuklu tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor. Bu mevsimlerde bayanların daha çok dolgu topuklu bot ve ayakkabılara yöneldiklerini görüyoruz. Ben de birçok kadın gibi gerek sokakta, gerekse de özel davetlerde dolgu topuklu ayakkabıları tercih ediyorum. Zira kışın platform topuklu ayakkabılar biraz mevsime göre abes kaçacağı için; daha dolgun ve alçak topuğu bulunan, dolgu topukluları kullanıyorum. Eminim birçoğunuz da bu tür ayakkabı tasarımlarını tercih ediyorsunuzdur.

Sonbahar/Kış sezonunda; birçok farklı dolgu topuklu ayakkabı modelleri karşımıza çıkıyor. Genelde dolgu topuklu botlar pek sık tercih edilse de; gerek yanları açık, gerek önü açık, gerekse de tokalı görünüme sahip olan dolgu topuklu ayakkabı tasarımları da yine birçok kadının tercihi oluyor. Dolgu topuk detayı ile Sonbahar-Kış sezonuna uygun bu ayakkabılar; farklı modellerinin yanı sıra, farklı renk ve ayak numarası seçenekleri ile birçok mağazada satışa sunuluyor.

Dolgu Topuklu Botlar

Yeni sezonun dolgu topuklu ayakkabılar içerisinde, hiç kuşku yok ki en fazla tercih edilen tasarımların başında; dolgu topuklu bot modelleri geliyor. Dolgu topuklu botlar sayesinde bayanlar, yağışlı günlerde daha rahat hareket ediyorlar ve ayaklarını aynı zamanda soğuktan da koruyabiliyorlar. Genelde siyah ve kahverengi dolgu topuklu botlar tercih edilse de; mor ve bordo renkli tasarımlar da ciddi şekilde rağbet görüyor.

Tokalı Dolgu Topuklu Ayakkabılar

Sezonun trend ayakkabı modelleri içerisinde, tokalı tasarımlar geniş bir yelpaze ile kendisine yer bulurken; dolgu topuklu tokalı ayakkabılar da yine Sonbahar-Kış döneminin vazgeçilmezi oluyor. Bu sezon ciddi şekilde rağbet görecek olan bu modeller içerisinden seçim yaparken; ayak yapınıza uygun olan tasarımları tercih etmeniz gerekiyor.

Sade Dolgu Topuklular

Sade bir şıklığı tercih eden ve sade kombinler oluşturarak, bu şekilde tarzını ortaya koymak isteyenler; tek renk ve sade yapıları ile dikkat çeken dolgu topuklu ayakkabıları; Sonbahar/Kış sezonunda tercih edecekler.

Dolgu Topuklu İşlemeli Tasarımlar

Zombalı, desenli ve taşlı detayları ile ön plana çıkan dolgu topuklu ayakkabı tasarımları; bu sezonun en dikkat çekici ve en güzel dolgu topukluları içerisinde kendisine yer buluyor. Genelde neşeli bir karaktere sahip olanlar bu tür ayakkabılar tercih ederken; genç kızların bu tasarımlara olan ilgisi de her geçen gün artmaya devam ediyor. Farklı bir tarz isteyenler; işe bu tür dolgu topuklu ayakkabıları seçmekten başlayabilirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.