En Şık ve Modern Çanta Ceket Kombinleri

0 14

Modern bir tarz elde etmek isteyen kadınlar dış giyim parçası olarak genelde ceketleri tercih etmektedirler. Özellikle iş hayatında birçok kadının kombininde ceketin yer aldığı görülmektedir. Ancak ceket giyecek hanımların seçtikleri çanta modeline de dikkat etmeleri gerekmektedir. Çanta ceket kombini; kadınların oluştururken en fazla hata yaptıkları noktalardan bir tanesi olmaktadır. Birçok kadın ceketin modeline ya da rengine uygun olmayan bir çanta takmakta; bu yüzden de hem kötü bir görünüme sahip olmakta, hem de ceketin şıklığını ortadan kaldırmaktadır.

Ceket ile çantanın modelinin de renginin de birbiri ile uyumlu olması ve bu şekilde tercih edilmesi gerekmektedir. Çantalar ile ceketleri bir arada kullanacak olan kadınların; kaliteli markaları tercih etmesinde de fayda vardır. Bu şekilde hem ceketi, hem de çantayı uzun bir süre boyunca kullanma fırsatına sahip olmuş olacaklardır. Farklı çantalar ve ceketler arasından seçim yaparken; daha önce kafanızda bir plan yapmanızı ve ona göre istediğini ceket ile çantayı satın almanızı önermekteyiz. Ancak bu şekilde dışarıdan bakıldığı zaman bir bütün olarak şık ve zarif görünme fırsatına sahip olursunuz.

Ceket sizi bambaşka bir havaya sokacaktır

Eğer siz de gerek iş hayatı için, gerekse de günlük dışarı gezmeleri için ceket kullanmayı tercih ediyorsanız; çanta ceket kombini detayına önem vermeniz gerekmektedir. Ceket ile alakasız bir çanta kullanımı; ceket giyerek modern olmaya çalıştığınız esnada, sizi kötü bir duruma düşürebilir.

Özellikle ceketin modeline göre çanta seçiminizi yapmalısınız. Blazer bir ceket ile farklı, spor bir ceket ile farklı, daha klasik bir ceket ile daha farklı bir çanta tercih etmelisiniz. Aynı çantayı, farklı ceket modelleri iel kullanmanız; kombinlerinizin vasat olmasına neden olacaktır.

Çanta ceket kombini arasından seçim yaptıktan sonra; diğer parçaları da birer birer yerine oturtmalısınız. Eksiksiz yapacağınız kombin ile herkes tarafından tebrik göreceksiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.