Erkek Deri Çanta Modelleri

0 11

Genelde günlük hayatta erkekler pek sık çanta kullanmazlar ve bayanlar hemen hemen her dışarı çıkışlarında bir çanta veya en azından elde taşınır bir cüzdanı yanlarında bulundururlar. Zaten piyasada da bu nedenle bayanlara özel olarak üretilen ve tasarlanan yüzlerce, hatta binlerce farklı çanta modeli bulunmaktadır.

Erkeklerin genel olarak sırt çantası kullanmaları ve bunu da günlük hayatlarında değil; tatile giderken veya bir seyahate çıkarken kullandıkları görülmektedir. Ancak günümüzde bu durum biraz değişkenlik göstermeye başladı ve özellikle iş hayatındaki erkekler birbirinden şık çantaları kullanmaya başladılar. Genel olarak bir dosya, evrak veya bilgisayar taşımak için kullanılan çantalar, bazı erkekler tarafından çok ufak bir boyutta sadece bir aksesuar olarak da kullanılabiliyor. Bu da açık bir şekilde hayatımızın daha da modernleşmeye başladığını gösteriyor.

 Seyahat ve tatil planları yapan erkekler genel olarak sırt çantalarını kullanıyorlar.

Birbirinden farklı tasarımlarla oluşturulmuş bu çantalar arasında sıra dışı ve son derece şık modeller de yer alıyor. Bunun yanı sıra; yine tatil ve seyahatler için tekerlekli çantalar yer alıyor. Bu çantaların en büyük özelliği; kullanış kolayı sağlaması ve insanlara yük olmaması olarak göze çarpıyor. Bunun yanı sıra; özellikle iş hayatında teknolojik aletleri kullanan ve toplantılara, konferanslara katılan erkekler için özel tasarımlarla oluşturulmuş, son derece şık çanta modelleri de piyasada yer alıyor. 1-2 sene öncesine kadar bu konuda pek bir tasarım oluşturulmuyordu.

Ancak artık çağımız internet ve teknoloji çağı… Bunun bilincinde olan ünlü tasarımcılar ve moda evleri de erkeklerle ilgili çanta modelleri alanına biraz daha fazla önem vermeye başladılar. Arık günümüz koşullarında sırt çantaları, sürgülü çantalar ve evrak, dosya, bilgisayar gibi araçları taşımak için kullanılan çantalar dışında, çok ufak boyutlarda ve boyundan çapraz olarak vücuda bağlanabilen çantalar da bazı erkekler tarafından kullanılmaya başlıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.