Erkekler İçin Şık Kombin Fikirleri

0 14

Erkekler İçin 5 Şık Kombin

Özellikle erkekler kombin yapmakta fazlasıyla zorlanıyor farkındayız. Bu nedenle erkekler için çok şık beş kombin köşesi hazırlamak istedik bugün. Haydi gelin bu kusursuz şıklıktaki kombinlere daha yakından bakalım…

Kot Pantolon Kombini

Kot pantolon ve kaşe ceket kombini her zaman en iyisidir. Bu kombinle herkesin gözü sizin üzerinizde olacak ve moda ikonu haline geleceksiniz. Siyah renkte düz bir ayakkabı ile rahatlıkla tamamlanabilir olan bu kombin ile en şık kim mi olacak? Elbette yalnızca siz en şık olacaksınız…

Şort Kombini

Yaz mevsiminni vazgeçilmez unsurları arasında her daim yer almaya devam eden şortlar, erkeklerin en çok severek giydiği giyim ürünleri arasında yer alıyor. Rahatlığı ile gönülleri her zaman fetheden şortlar basic tişörtler ile birlikte harika bir ikili oluyor. Dilediğiniz tipte spor ayakkabıyı altına giyebilirsiniz.

Plaj Kombini

Oh hava sıcacık, şimdi plaja gitme zamanı! Plajda her zaman normal bir darlıkta olan deniz şortlarından giymelisin. Fazla dar olanlarla rahat edemezsin ve fazla bol olanlar da hoş bir görüntü sağlamaz. Bu yüzden bedenine göre basic bir renkte deniz şortu ve parmak arası terlikler ile yaz mevsiminde plaja kesinlikle hazırsın!

Spora Gitme Kombini

Spora giderken rahat giyinmeye özen göster. Seni iyi gösteren fakat rahat etmediğin bir kıyafet giyme. Spor cehenneme dönüşebilir böyle bir şey yapacak olursan… O yüzden rahat giyin, ortama uyum sağla ve sporunu yapmaya devam et. Birçok iyi markanın terleten eşofmanları ve sweatshirtleri var. Terleyerek zayıflama amacın varsa bunlardan birer tan eedinip spora o şekilde de gidebilirsin. Bunun yanısıra ayakkabı seçimin de rahat olmalı. Tabanı spor için uygun olan hoş bir beyaz spor ayakkabıyla siyah bir eşofmanın muhteşem bir ikili olduğundan şüphemiz yok.

İlk Buluşma Kombini

Ted Mosby de olabilirsin ilk buluşmada, Barney Stinson da! Tamamen sana kalmış… Dilersen takımını giy ve öyle git, dilersen bir tişört bir gömlek altına da bir kot… Fakat biz seni bu durumdan biraz uzaklaştırıyoruz ve şöyle diyoruz: Gideceğin mekana uyum sağla, bu uyum dahilinde giyin! İnan bize o zaman çok daha rahat hissedeceksin kendini her an.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.