Fendi En Fazla Tercih Edilen Çanta Modelleri

0 11

İtalya’nın Roma kentinde 1923 yılında kurulmuş olan ve o günden bu güne kadar başarılı bir şekilde hizmet veren dünyanın ileri gelen markaları arasında yer alan Fendi; yeni sezona da oldukça iddialı bir giriş yapıyor.

Sokak modasına yön veren ve Karl Lagerfeld’in ortaya koyduğu başarılı çalışmalar neticesinde birbirinden eğlenceli çanta tasarımlarına imza atmayı başaran Fendi; yeni sezonda da oldukça şık ve başarılı kombinler oluşturmamıza yardımcı olacak.

Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu başarılı ve kaliteli tasarımları ile bizlerin ilgisini çekmeyi başaran Fendi; çanta modelleri konusunda da oldukça başarılı. Birbirinden eğlenceli çantaları ile bizlere hizmet veren ve şık kombinler oluşturmamıza yardımcı olan marka; bayan çanta modelleri üretiminde dünyanın ileri gelen markalar arasında da yerini alıyor. Kuyruklu, orta boy, sırt çantası, büyük boy çantalar, kadife tasarımlı parçalar; Fendi’nin en eğlenceli çanta modellerinden oluyor.

The Fendi Peekaboo Monster Bags

İlk olarak 2009 yılında görücüye çıkan Peekaboo tarzı çantalar; o yıllarda daha sade bir tasarıma sahipti. Ancak daha sonra popülerliğini arttırdı ve Fendi ile birlikte daha farklı versiyonlara girdi. Son yıllarda sadelikten uzak ve daha eğlenceli bir şekilde karşımıza çıakn Peekaboo çantalar; adeta yeni bir dönemi de başlattı.

The Fendi Monster Backpacks

Fendi bayan çantaları arasında yer alan Monster Backpacks; sırt çantası olarak karşımıza çıkıyor. Fendi’nin yarattığı canavar konseptinin işlendiği bu sırt çantaları; eğlenceli ve sempatik kombinler hazırlamak isteyen bayanlar için birebir. Çatık kaşları ve kürkten yapılma saçları ile sırt çantalarına işlenmiş olan bu canavar konsepti ile sırt çantaları farklı bir boyut kazanmış durumda.

Fendi Karlito Tote Bags

Fendi’nin dünyaca ünlü tasarımcısı Karl Lagerfeld’i simgeleyen Karlito; bayan çantalarında eğlenceli bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Markanın en iddialı ve en eğlenceli tasarımları arasında yer alan Karlito tarzı çantalar; daha çok genç kızların tercih ettiği bir model olarak dikkat çekiyor. Çantanın üzerinde yer alan püskül detayı ise; en fazla dikkat çeken nokta oluyor.

Fendi Fur Bags

Ana teması renkli kürkler olan bu çantalar; moda dünyasına da sansasyonel bir giriş yapmayı başardı. Moda haftalarında sergilenen kombinlerde de sıkça görülen ve adeta moda haftalarının starı haline dönüşen bu çantalar; kürklü çanta modelleri olarak da biliniyor. En eğlenceli ve en sevimli çanta tasarımları arasında da yerini alıyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.