Fransız Dantelli Gelinlik Modelleri

0 11

Geçen yıl popüler olan Fransız dantelli gelinlikler; bu yıl da hükmünü sürdürmeye devam edecek. Fransız danteli ile dikkat çeken prenses model gelinlikler sayesinde bu yılın en trend gelini siz olacaksınız. Eşsiz tasarımları ve Fransız dantel işlemesi ile ön plana çıkan bu gelinlikler; vücut yapınıza uygun olanı bulmanız durumunda sizi eşsiz bir güzelliğe kavuşturacak.

Her genç kız telli duvaklı gelin olma hayali kurar. Bu yıl da dünya evine adım atacak olan gelin adaylarını; yeni yılda tam da hayallerini kurdukları gibi gelinlik modelleri bekliyor. Bunların arasında şüphesiz Fransız dantelli modeller dikkat çekici bir şekilde karşımıza çıkıyor. Yeni yılın trend gelinlik tasarımları arasında yerini alacak olan bu gelinlikler; gelin adaylarının sıra dışı bir tarza bürünmelerine ve son derece modern bir görünüme kavuşmalarına yardım edecek.

Her gelin adayı, Fransız dantelli gelinlik tasarımları içerisinden vücut yapısına uygun olanı bulabilecek. Fit bir vücuda sahip olan gelin adayı da, tesettürlü gelin adayları da, büyük beden giyinen gelin adayı da; Fransız dantelli gelinlikler arasından istediği modeli tercih edebilecek. Böylece tam hayalini kurduğu şekilde telli duvaklı gelin olacak.

Fransız Dantel Modası

Gösterişi seven gelin adaylarının tercihi olan dantelli gelinlikler; bu yıl da farklı tasarımlarıyla görücüye çıkacak. Özellikle şimdiden piyasada yer almaya başlayan ve yeni sezonun trend gelinlikleri arasında bulunan Fransız dantelli gelinlik modelleri en fazla tercih edilecek olan tasarımların başında geliyor.

Fransız dantel detayı ile trend görünümü gelin adaylarına sunulan ve farklı tasarımları sayesinde gelin adaylarının tarzlarına göre seçim yapma şansı verilen bu gelinlikler; birçok markanın gelinlik tasarımları içerisinde yerini alıyor. Fransız danteli ile tasarlanmış olan straplez, askılı, tesettür, dekolteli ve taşlı gelinlikler içerisinden siz de seçiminizi yaparak, bu yılın trend gelini olma şansı yakalayabilirsiniz.

Piyasada yer alan Fransız dantelli gelinlik modelleri içerisinden seçim yaparken, tercih ettiğiniz gelinlik tasarımını nasıl doğru bir şekilde kombin edeceğinizi de kafanızda tasarlamalısınız. Gelinliğe uygun gelinlik aksesuarlarını tercih etmeli, ona göre bir ayakkabı almalı, gelin başı ve makyajınızı yaptırmalısınız.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.