Kadın Modasında Yeni Bir Soluk: Uzun Kemerler!

0 10

Giyimde detay ürünleri denildiği anda akla ilk gelen giyim ürünlerinden birisi kuşkusuz ki kemerler oluyor. Kemer kullanım şekli açısından da fazlası ile kullanışlı bir eşya olduğundan ötürü modası asla geçmiyor. Her sene yeni bir kemer modasına tanıklık ediyoruz.

Hazır mısınız? Bu senenin en önemli moda akımlarından birine neden olan kemerler artık çok daha uzun… Evet, beklediğinizden çok daha fazla uzun kemerler en marjinal halleri ile birlikte modanın tam kalbine yerleşiyor.

Yalnızca sokak modasına değil klasik tarzda olan şıklığa da eşlik etmeyi başaran bu farklı kemer modası uzun bir süre boyunca etkilerini moda dünyası üzerinde fazlasıyla hissettirecek gibi görünüyor. Bundan seneler öncesinde kemerin rengi konusu yeterliydi fakat artık kemerin boyutu, bağlanma biçimi, detayları daha fazla önem kazanmış oldu.

Uzun Kemerler Kimler Sayesinde Duyulma Fırsatı Buldu?

Güzeller güzeli Kardashian kardeşler, Hadid kardeşler ve daha birçok ünlü sima sayesinde uzun kemer de hızla yayılma fırsatı bulmuş oldu. Birçok kişinin kombinlerinde kullanmakta olduğu uzun kemerler kiminde çok şık dururken kiminde kötü durabiliyor. Bunun en temel sebebi ise ne yazık ki çoğu zaman kombinleme durumu oluyor.

Kemer, her zaman kullanılmakta olan bir giyim ürünü olduğu için zamanla kemer konusunda da mod akımları geliştirilmiş oldu. Çok da güzel oldu. Uzun kemer modası resmen moda ikonu rüzgarı estirmeye devam ediyor diyebiliriz. Uzun kemerler kesinlikle gardrobunuza eklemek isteyeceğiniz aksesuarlardan birisi olmuş oluyor. Genel olarak uzun hırka ve kabanlar ile kombinlenen uzun kemerler her daim popülaritesini koruyacak olan ürünler arasında yer alacak gibi gözüküyor.

Eğer özellikle aykırı bir tarzınız varsa da bu uzun kemerler size hitap edecektir. Yırtık kot pantolonlar, spor ayakkabılar ve basic beyaz tişörtler ile kombinleyebileceğiniz gibi dar mini şortlarla da havalı kombinlere imzanızı altın harflerle atabilirsiniz! Şık ve havalı olmak artık bu uzun kemer modası ile çok daha kolaylaşıyor!

Peki bu uzun kemerleri uzun kazak elbiselerle kombinlemeye ne dersiniz? Bizce evet demelisiniz çünkü tarzınıza büyük oranda şıklık katmış olacaksınız. Dahası da var, farklı bir tarz yakalamış olmanızın etkisiyle olumlu anlamda tüm gözler sizin üzerinizde olacak, tarzınızla etrafınıza adeta ışık saçacaksınız!

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.