Karşı Koyamayacağınız Prestijli Bayan Çantası Modelleri

0 12

Bayan çanta modelleri, yaza yeni modeller ile giriş yapıyor. Bayanların hayatında büyük bir yere sahip olan çantalar, ayakkabı ile birlikte en fazla satın alınan bayan giyim ürünleri arasında yer alıyor.

Çantalar, önemli davet ve gecelerin en büyük yardımcılarıdır. Sizin kombininizin son parçası gibi gözükse de çoğu zaman en dikkat çekici ayrıntısı olur. Bu yüzden kombin oluştururken en fazla zorlanılan doğru çanta ve ayakkabı seçimi yapmaktır.

Çanta modellerinin fiyatları hakkında bilgi vermek gerekirse; ithal markaların fiyatları bir hayli yüksek seviyede bulunuyor. Özellikle İtalya çanta üretimi konusunda moda öncülüğünü yaptığından sektörde çok iyi markalara sahip ve fiyatlar bazı modellerde ortalama bir araba fiyatına çıkabiliyor.

Bayanların bu çanta tutkunluğu olduğu sürece çanta üreticileri her zaman kendisini yeni ve dinamik tutmak zorundadır. Bu yüzden her yıl çanta modellerinde büyük değişiklikler yer alır. Bir sene şeffaf, transparan çantalar moda olurken bir başka sene süet çantalar moda trendleri arasında yerini alır. Aslında her kombinin kendi çantası vardır. Moda trendlerini yakından takip eden bir bayan; o yıl hangi parçaların moda olduğunu bilmekle kalmaz daha önemlisi doğru kombin oluşturma zevk ve bakış açısına sahip olur.

1. Chanel

Chanel marka siyah çanta modelini birçok kombin içerisinde kullanabilirsiniz. Altın rengi askısı ile ve altın rengi logosu ile siyah ile mükemmel bir uyum sağlanmış. Elegant bir duruşu sahip olan çantayı önemli davetlerde ve gecelerde kullanabilirsiniz. Günlük iş hayatınızda da tercih edebilirsiniz.

2. Celine

Celine çanta modelleri için ne desek az olacak. Sahip olduğu prestijli görünüm sizin duruşunuzu etkileyecek seviyede bulunuyor. Ayrıca sahip olduğu derinin kalitesi de onu bir adım önce taşıyor.

3. Fendi

Fendi bayan çanta modelleri farklı tasarımları ve ek aksesuarları ile kendini diğer marka ve modellerden ayırıyor.

4. Lady Dior

Lady Dior, moda ikonlarının taşıyabileceği üst segment çantalar üreten bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Elegant bir görünüm ve yüksek prestij isteyenler için en iyi tercihlerden birisi.

5. Hermes Kelly

Hermes Kelly çantalar, sade ve şıklıkları ile ön plana çıkıyor. Dikkat çekici renklerin sade tasarımlar ile birleşimi olgun bayanlar için mükemmel çanta modelleri oluşturuyor.

6. Prada

Çantaların dünya çapındaki en büyük temsilcilerinden biri, Prada. Çantalarının pahalı olduğu söylense de aynı zamanda sahip olduğu sağlamlık ve mükemmel tasarım pahalılığın önüne geçmiş durumda. Prestijli çantalar arasında ilk sıralarda gelen Prada, her kesimden bayanın beğenisini kazanacak çanta modellerine sahip.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.