Minik Banyolar, Dev Fikirler

0 9

Kim demiş minik banyolar için dekorasyon fikri asla olmaz diye? Bu fikirlerle artık banyonuz bir tık da olsa devleşmiş olacak. Alan çok da fazla büyümeyecek olsa bile ferahlık hissiniz iyiden iyiye artmış olacak.

Ufak banyolar her zaman daha zorlayıcı olmaktadır, ufak banyosu olan bir evde yaşayan herkes bu durumu fazlası ile yakından biliyordur. Eğer siz de banyom çok küçük ve alanı biraz da olsa geniş göstermek istiyorum, daha ferah bir banyo ortamı istiyorum diyorsanız yazımızı okumaya devam edin…

Etkili dokunuşlar ile birlikte banyonuz eskisinden çok daha hoş ve kullanışlı bir hale gelebilir. Bunu yapmak gerçekten de çok basit. Banyonuzun ufak olmasına çare yok diye üzülmeyin, bunun da yöntemleri bulunuyor. Öncelikle büyük bir aydınlatma aracı kullanmamalısınız, ne kadar az yer kaplayan aydınlatma olursa o kadar iyi olacak demektir. Banyonuzu açık renk tonları ile boyamayı tercih edin, açık renk banyonuzu çok daha ferah ve aydınlık gösterecektir.

Ve elbette aynalar! Geniş bir aynadan daha ferah gösterecek bir ayrıntı yoktur diyebiliriz. Banyonuza hemen bir geniş ayna almalısınız. Bu dokunuşla banyonuz eskisinden daha büyük görünecek. Asla karmaşık bir görünüme sebep olmayın.

Eğer öyle bir dekorasyon yaparsanız alan daha da küçülmüş olur ve bu da kötü bir görüntüye sebep olurken banyonuzu fazlası ile kullanışsız bir hale getirir. Çeşitli raflar da kullanım alanını arttıracaktır. Niş alanlarına da muhakkak bir şans vermelisiniz. Böylelikle estetik bir görünüm de elde etmiş olacaksınız banyonuz için.

Ufak banyolar ufak kalacak diye bir kaide yok elbette. Siz de bu tarz çeşitli yöntemlerle banyonuzu eskisinden çok daha geniş ve ferah bir hale getirebilirsiniz. Böylece alandan da kazanmış olacaksınız. Banyonuz daha kullanışlı bir hal almış olacak!

Bunun yanısıra abartmamak şartıyla ufak duvar yapıştırmaları da kullanabilirsiniz. Zevkinize hangisi uygunsa o tarzı seçip duvar yapıştırmaları ile banyonuzu eğlenceli bir yer haline getirebilirsiniz. Seçim bu konuda elbette tamamen size kalmış!

Minik banyolara dev dokunuşlar ile artık daha ferah banyolar sizinle!

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.