Nude Tonları Modanın Her Alanında Yine Önde!

0 6

Hepimizin birkaç senedir aşina olduğu ve her an severek kullandığı nude renk tonları kesinlikle asilliğini korumaya devam ediyor. Sosyal medya aracılığı ile tarz sahibi Kardashian kardeşler sayesinde dünyanın birçok yerinde büyük oranda ses getiren nude renk moda akımı yerini başka bir renge kaptıracak gibi de görünmüyor. Peki doğru nude tonu nasıl seçilmeli ve bu tonlar en çok hangi aksesuarlarda ve giyim ürünlerinde kullanılmalı?

Kahverengi tonları kullanmayı fazlasıyla seven biriyseniz fakat aynı renkleri kullanmaktan sıkıldıysanız nude tonlar tam da sizlik demektir! Asil renklerden kahverenginin her tonunu nude renklerin içerisinde bulmanız mümkün oluyor. Özellikle mat rujlarda kullanılan bu çekici renk skalası her zaman büyük ölçüde beğeni kazanıyor ve sevilerek takip ediliyor diyebiliriz.

Kış Modası Merceğinde Nude Tonlar

Nude renk tonları kışlık kabanlarda da ilgiyi üzerine çekmeyi başarıyor. Dilerseniz nude bir kaban ile siyah bir çizmeyi de rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Ya da nude renk tonlarında bir kışlık aksesuar ile de bu kombini tamamlayabilirsiniz.

Gittiğiniz her ortamda son derece asil bir duruş çizmenizi sağlayan nude renk tonları ile şık olmamanız resmen imkansız! Beyaz kazaklar ile nude renkte pantolonların oluşturduğu eşsiz kombini denemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz!

Ugg modasını bilirsiniz. Hiçbir zaman geçmez. Sevmeyeni de vardır fakat seveni her zaman daha çoktur. Nude kahverengi tonlardaki Ugg botlar bu sene de çok moda! Ayaklarınız sıcacık olurken nude renk tonlarının tarzınızı yansıttığını bir düşünün deriz! Girdiğiniz ortamda tüm gözler sizin üzerinizde olacak. Nude renk tonları ile asil bir görünüm yakalarken moda anlayışınızı da daha ileri bir seviyeye taşımış olacaksınız.

Yaz Modası Merceğinde Nude Tonlar

Kim demiş Yaz mevsiminde her zaman açık renkler giyilmek zorundadır diye? Pekala nude renk tonları ile de cıvıl cıvıl kombinlere ve yepyeni ışıltılı bir tarza imzanızı altın harflerle atabilirsiniz! Özellikle nude renk tonlarında bir crop top bluz ve kot şort kombini yaz sıcaklarına damga vuran cinsten! Siz de bu tarz nude renk kombinleri ile çok daha şık gözükmenin tadını her zaman çıkarabilirsiniz!

Siz de Yaz mevsimiymiş Kış mevsimiymiş demeden her zaman nude renk tonları ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz!

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.