Sarı Saç Modelleri Kadın

0 23

Sarı saç modellerinin yıllardır modası geçmiyor. Evet, gerçekten de sarı saçlar her zaman havalı, ilgi çekici ve farklı görünmenizi sağlar. Sarı saç rengi modelleri pek çok farklı alternatif içerir. Eğer sarı uzun saçlara sahipseniz saçlarınızı açık bırakıp düz ya da dalgalı kullanabilirsiniz. Sarı saça model olarak her şey yakışır. Sarı saç topuzda da açık modellerde de iddialı görünmenizi sağlar. Sarı saç örgü modelleri de kesinlikle denemeniz gereken modeller arasında yer alıyor. Eğer sarı saçlıysanız şanslınız demektir. Çünkü deneyeceğiniz pek çok farklı saç modeli siz de farklı ve göz alıcı görünecektir.

Sarı Saç Kesimleri

Uzun Sarı Saç Modelleri:

Sarı saçlar için kesim modelleri arasında en iddialı görünmenize yol açacak uzun kesimlerdir. Dümdüz ya da katlı kesimler saç renginizi ortaya çıkarır. Düz fönlü ya da dalgalı olarak saçınızı kullanabilirsiniz. Dalgalı sarı saç modellerini yarım topuz, atkuyruğu ya da dağınık topuz olarak da şekil verebilirsiniz. Bırakın güneşin ışıltısı sarı dalgalı saçlarınızda yansısın. Uzun sarı saç modellerinde örgüler de sıklıkla kullanılıyor. Özellikle sarı saça balıksırtı örgü modeli saç renginizi güzelce ortaya çıkarırken örgünün detaylarının da net biçimde görünmesini sağlıyor.

Kısa Sarı Saç Modelleri:

Sarı kısa saç modelleri de en az uzun modeller kadar çarpıcı görünüyor. Özellikle bob kesim sarı saçlar birkaç sezondur saç modasının ilk sıralarında yerini alıyor ve daha birkaç sezon da almaya devam edecek gibi görünüyor. Eğer kısa sarı saçlara sahipseniz katlı ya da asimetrik kesimleri tercih etmelisiniz. Küt sarı saç modelleri de saçlarınızın rengi ile uyumlu olacaktır. Tek tarafı uzun modellerin de sarı saçlara çok yakıştığını söyleyebiliriz. Kısa saçlı olmanız farklı sarı saç stilleri denemenize engel değil. Yarım örgüler, sarı saça yarım topuz, maşa ile göz alıcı dalgalar tarzınızı ön plana çıkaracaktır.

Sarı Saç Kimlere Gider

Sarı saç kime yakışır?” diye merak ettiğinizi biliyoruz. Sarı saçın deneyebileceğiniz pek çok farklı tonu vardır. Aslında var olan önyargının aksine sarı saç modelleri herkese yakışır. Sadece ten renginiz için doğru sarı saç renk tonlarını bulmanız gerekiyor. Eğer esmer bir tene sahipseniz küllü sarı saç modellerini tercih etmelisiniz. Buğday tenlilere altın sarısı saç rengi yakışır. Açık renk tenlere sarı saçın her tonu yakışır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.