Sezonun Trend İkilisi Beyaz Ayakkabılar ve Ekoseli Parçalar

0 14

Bugünlerde sezonun trendi olarak beyaz ayakkabı ile ekose desenli parçalar karşımıza çıkıyor. Moda dünyasına bomba gibi düşen bu ikili; sezonun da en trend ikilisi olarak dikkat çekiyor. Geçen sezon birçok koleksiyonda yerini alan beyaz ayakkabılar; yeni sezonda da yine etkisini bütün gücüyle gösteriyor. Üstelik bu kez yalnızda değiller. Onlara destek olan ekose desenli parçalar da bulunuyor. Eğer siz de bu Sonbaharda trend görünmek istiyorsanız, mutlaka bu ikili ile birkaç farklı kombin dizayn edin. Sonbahar/Kış sokak stili için en güzel kombinler arasında yerini alan bu ikili; bayanların daha modern görünmelerine de olanak tanıyacak.

Moda haftalarında karşımıza çıkan ekoseli takım elbiseler ve beyaz ayakkabılar sezonun yeni trendini oluşturuyor.

Sezonun İki Trendi Birleşiyor

Sonbahar Kış moda trendleri arasında bu kez karşımızda bir çift bulunuyor. Geçen sezon trend olan ve bu sezonda da yine büyüleyici bir etki yaratan beyaz ayakkabılar; bu kez ekose desenleri ile birleşiyor. İkili muhteşem bir uyum oluştururken, bu ikili ile bizim trend görünmemiz de kolay bir hal alıyor. Her ikisi de ayrı ayrı sezonun trendleri arasında yer alırken; birleştirdiklerinde ortaya koydukları uyum ise görülmeye değer. Beyaz ayakkabıları tercih etmek biraz cesaret istese de; bu cesareti gösterebilen kadınların bu sezonda mükemmel görünecekleri aşikar.

Ekose Desenli Parçalar

Bu sezon binici pantolonları ekose deseni ile müthiş bir duruşa sahip olurken; aynı şekilde Milano sokaklarında görmeye alıştığımız bileğe kadar uzanan paltolarda da ekose desen sıkça karşımıza çıkıyor. Pantolon ve paltonun yanı sıra; etek, ceket ve takım elbiselerdeki ekose deseni; bayanların yeni sezonda gayet şık ve modern bir görünüme kavuşmalarına yardımcı olacak. Ayakkabı seçiminde de eğer sezonun diğer trendi olan beyaz ayakkabıları tercih ederseniz; tam da Sonbahar ve Kış mevsimine uygun muhteşem bir stil oluşturmuş olacaksınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.