Sezonun Trend Sevgili Kombinleri

0 18

Aşk; 2 ruh ikizinin birbirine duyduğu sevgi, saygı, özlem, hasret ve istek içerisinde yaşanan bir duygudur. Aşkta en önemli şey; çiftlerin karakterlerinin birbirini tamamlıyor olmasıdır. Ancak bu şekilde bir aşk yaşanabilir, aksi halde meydana gelen şey hoşlanmakta öteye geçemez ve bir süre sonra çeşitli sorunlar açığa çıkmaya başlar. Sevgililerin, karakter olarak yakaladıkları bu uyumu; oluşturacakları kombinlerle de dışarıya yansıtmaları mümkündür. Zira bu alanda birçok tasarımcının ortaya attığı fikirler, sevgililerin birbiri ile dış görüntü açısından uyum yakalamasına olanak tanıyor.

Her sezon farklı sevgili kombinleri karşımıza çıkarken, şuan içerisinde bulunduğumuz Sonbahar-Kış sezonu için de yine birçok sevgili kombini fikir önerisi yer alıyor. Birbirine aşık olan ve birbirini seven 2 kişinin, kılık-kıyafeti ile de uyum içerisinde olmaları; diğer insanların gözünde çok hoş ve cool bir hava yaratacaktır. Bu yüzden çeşitli markaların koleksiyonlarında; sevgililer için özel olarak üretilmiş olan giyim parçaları bulunuyor. Bu sezon için özel olarak tasarlanmış olan sevgililere özel giyim modelleri de şuan için piyasada birçok farklı marka tarafından satışa sunuluyor.

Sonbahar-Kış Döneminde Sevgililerin Tercih Ettiği Kombin Parçaları

Sonbahar/Kış sezonu için özel olarak üretilen sevgili kombinlerinde yer alan giyim parçaları arasında; pantolonlar, kazaklar, hırkalar, yelekler, montlar, kabanlar, paltolar, ceketler, botlar, bereler, atkılar ve eldivenler yer alıyor. Sonbahar-Kış sezonunda insanların en çok tercih ettiği bu giyim parçaları; birbirini seven 2 kişinin uyum içerisinde bir kombin oluşturması adına özel olarak tasarlanıyor. Bu şekilde sevgililer; Sonbahar-Kış sezonunda sokak stili için kombin yaparken hiç zorluk çekmiyorlar ve eşleri ile giyim açısından son derece uyumlu bir görüntü veriyorlar. Sevgililer, nişanlılar ve evli olan kişiler; bu kombinler sayesinde yaşadıkları aşkın boyutunu dışarıya da yansıtmış oluyorlar.

Sevgili kombinleri içerisinde kazak ve hırkalarla oluşturulan kombinler daha fazla ön plana çıkarken; pantolon ve botların uyumu da dikkat çekiyor. Mont, kaban ve ceket gibi dış giyim parçaları ile de bunları destekleyen çiftler; gayet hoş ve şirin bir duruş sergiliyorlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.