Son Moda Bayan Çizme Tasarımları

0 8

Farklı model çizmelerin bu sene yine ön plana çıktığını görüyoruz. Genel olarak uzun yapıları ile dikkat çeken ve özellikle mini etek, tayt ya da dar kesim pantolonlarla oluşturulan kombinlerde yerini alan çizmeler; kışın vazgeçilmez ayakkabı tasarımları arasında yerini alıyor. Diz hizasına kadar uzanan çizmelerin yanı sıra; dizüstü çizme modelleri de bu yıl bir hayli popüler oluyor. Düz ve sade modellerin yine karşımıza çıktığı Sonbahar Kış sezonunda; bağcıklı çizmeler size daha tarz sahibi bir görünüm kazandıracak. Aynı zamanda deri tasarımı ile dizayn edilmiş olan çizmeler de yine sezonun tasarımları arasında yerini alıyor.

Dizüstü Çizmeler Revaçta

Sonbahar Kış sezonunda dizüstü çizme modellerini sıkça karşımızda göreceğiz. Özellikle kışın soğuk havalar için kombin oluşturmak isteyen bayanların bu tarz modelleri tercih edecekler aşikâr. Mini etek altına çorap ile yapılan kombinlerde dizüstü çizmeler sıklıkla kullanılacak. Bacak boyunun daha uzun görünmesi de bu çizmelerle kolay bir hale gelecek.

Deri Çizmeler Herkesin Tercihi

Yeni sezonun bayan çizme modelleri arasında yerini alan deri tasarımlı çizmeler; her yıl olduğu gibi bu yılda da yine oldukça popüler. Kahverengi ve siyah deri çizmeler, sezonun en fazla tercih edilen ayakkabıları arasında yerini alacak.

Bağcıklı Modeller Günlük Gezmelerde Tercih Ediliyor

Eğer bu sezon herkes gibi sıradan kombinler oluşturmak istemiyorsanız; siz de bağcıklı tasarımı ile dikkat çeken çizmeleri tercih edebilirsiniz. Günlük gezmeler için oluşturacağınız kombinlerde yer verebileceğiniz bağcıklı çizme modelleri; daha çekici bir stil oluşturmanız konusunda sizlere büyük fayda sağlayacak.

Topuklu Çizmelerle Kuğu Gibi Görüneceksiniz

Kendine güvenen kadınların günlük yaşantılarında da tercih ettiği topuklu ayakkabılar; daha çok özel davetlerde gün yüzüne çıkıyor. Katılacağınız bir düğünde, baloda, partide, akşam yemeğinde ya da iş toplantısında; giyeceğiniz topuklu ile çok daha zarif görünebilirsiniz. Kışın da yine böyle özel davetlerde topuklu çizmeler sizin için en doğru seçim olacak. Topuklu çizme modelleri ile hem daha asil görünecek, hem de mevsime uygun bir ayakkabı seçiminde bulunmuş olacaksınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.