Sonbaharda Hangi Parfümler Moda?

0 16

Yazın bütün etkilerini her anlamda üzerinizden atmanız gerekiyor. Bunun için işe ilk olarak parfümünüzü değiştirerek başlayabilirsiniz. Yazın daha fazla tercih edilen çiçek kokulu parfümleri bir kenara bırakın ve Sonbahar için parfümlerinizi yenileyin. Bunun için parfümünüzü doğru bir şekilde seçmeniz gerekiyor.

Sonbahar mevsiminde baharatlı kokular ve ağır kokular trend oluyor. Aynı zamanda bir kadının seksi duruşunu arttırmaya yarayan kokular da ön plana çıkıyor. Seksi kokuları içeren parfümler sayesinde bayanlar daha şehvetli ve arzulu bir duruşa kavuşuyorlar.

Uzmanlardan yapılan açıklamalara göre bayanların Sonbaharda kullandıkları parfüm ile birlikte daha kadınsı ve şehvetli bir görünüme sahip olmaları gerekiyor. Bu yüzden daha ağır ve seksi kokular tercih edilmelidir. Örneğin baharatlı kokular yapıları itibari ile çok ağır ve tatlı ya da acı olabilir. Ancak bu kokuların en büyük özelliği; ruh halini doğal bir şekilde yansıtmasıdır. Doğallıktan yana olmak isteyenler için baharat kokulu parfümler; Sonbaharda mutlaka tercih edilmelidir.

Zencefil, karanfil, portakal, limon ve reçine gibi kokular da kadınların daha tutkulu ve şehvetli görünmelerine yardımcı olmaktadır. Sonbaharda bayanlar kullanacakları bu kokular sayesinde daha seksi yanlarını ön plana çıkabilirler. Bu kokulu kullanacakların dikkat etmeleri gereken nokta; aşırıya kaçmamalarıdır.

Zira bu kokularda aşırıya kaçmak; diğer insanların rahatsız olmasına neden olabilir. Karşı cinsi harekete geçirmek ve etkiniz altına almak istiyorsanız; bu tür kokuları içeren parfümleri kullanabilirsiniz. Bu tür parfümlerle, erkekleri ciddi şekilde etkileme şansınız da doğacaktır.

Parfüm Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Mevsime göre parfüm seçimine mutlaka dikkat edilmesi gerekiyor. Hafif, çiçeksi kokular daha çok yazın tercih edilirken; ağır kokular soğuk havalarda kullanılıyor. Baharatlı kokular da Sonbaharın vazgeçilmezi oluyor.
  • Hangi mevsiminde olursanız olun parfüm uygulamadan önce cildinizin temiz olmasına özen gösterin. Parfümü de mutlaka sıkarak kullanın. Kötü kokuları parfümle örtmeye çalışmak; yapılan en ciddi hatadır. Ter kokusu, sigara ve alkol kokuları parfümle örtülmemelidir. Bu şekilde parfümün etkisi ortadan kalkar ve ortaya daha pis bir koku çıkar.
  • Parfümü dozunda ve kararında kullanmak da yine üzerinde durulması gereken bir noktadır. Hem kendi sağlığınız, hem de karşınızdaki kişilerin sağlığı için parfümde aşırıya kaçmamanız lazım. Özellikle astım ve alerji gibi hastalıklarda parfüm tetikleyici bir rol oynamaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.