Tercih Edilen Trend Saç Renklerinden İpuçları

0 21

Hepimizin bildiği gibi artık saç rengi değiştirmek tüm kadınlar için çok sıradan bir durum oldu. Bunun nedeni birkaç saat ve biraz para harcayıp istedikleri saç renklerine sahip olabiliyorlar fakat önemli olan hangi saç rengine sahip olmak değil size en çok hangi saç rengi yakışacak ve hangi renk eskisinden daha hoş gözükecek. Önemli olan asıl husus budur. Şuanda kullandığınız saç renginiz daha sonra yaptıracağınız saç renginden daha iyiyse saç renginizi değiştirmenin size faydasından çok zararı vardır.

Saçımı hangi renge boyatmalıyım? Bana hangisi gider dediğinizi duyar gibiyiz

Saçlarınız diyelim ki siyah ya da kahverengi, böyle bir durumda saçınızı çikolata kahve saç rengine boyatmak size cazip gelmeyebilir. Bilmemiz gereken bir hususta şudur ki açık renk tonları en zor saç renkleridir. Bu renklerden örnek verecek olursak, mavi, siyah, kızıl ve sarı renk tonları diyebiliriz.

Mavi siyah saç renkleri en çok ve çabuk solan saç renklerinden sadece biri ve bir süre sonra yıpranmış gibi görüntü sağlar sürekli dip boyası ister. En çok akan renk tonuysa kızıldır. 3-4 haftada bir saç boyatmak zorunda kalmamak için dikkat etmeniz gereken ince detaylardır bunlar, sizlere tavsiyemiz hem cebinizi hem kendi bünyenizi, saçlarınızı ve beyninizi yormamak için söylediklerimize en uygun maddeleri çıkarıp uymanızdır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.