Tüm Seneye Damgasını Vuran Kolye Modelleri

0 9

Kadınların ve erkeklerin sık sık kullandığı aksesuarlar arasında yer alan kolyeler, takı modasının vazgeçilmez ögeleri arasında yer alıyor. 50’li yıllarda başka, 80’li yıllarda başka, 90’lı yıllarda daha başka, 2000’lerde bambaşka şekilde kullanılan bu şık aksesuar ögesi birçok kombinin de vazgeçilmez unsurlarından biri olmuş oluyor. Gelelim son yıllara damgasını vurmayı başarmış olan kolye modellerine!

Kar Tanesi Kolye

Şatafatlı takılar kullanmayı sevmeyen, tam aksine sade ve zarif seçeneklere odaklananlar için kar tanesi kolye gerçekten de bulunmaz bir fırsat olmuş oluyor. Bu tarz kolyeler minimal tarza hakim kişiler tarafından fazlasıyla sevilerek ve beğenilerek kullanılıyor. Ve az önce de söylediğimiz gibi, kombinlerinizde tamamlayıcı parça oluyorlar.

Melek Modelli Kolye

Her zaman temizliği ve saflığı niteleyen melek sembolü tabi ki kolyelere de uyarlanıyor. Sezonun gözde kolye modellerinden biri olan melek modelli kolye ile pozitif bir enerji tüm ruh halinizi olumlu yönde etkileyecek. Siz de bir melek modelli kolye edinerek saflığın şıklığına ulaşabilirsiniz.

Kat Kat Kolye

Kat kat kolye moda akımı asla ama asla bitmiyor, tüm hızıyla kaldığı yerden devam ediyor. Çünkü her kadın bu kolye modelini çok seviyor. Genel olarak 3 farklı boyutta kolyeden meydana gelen kat kat kolyeler beyaz bir gömlek ile kombinlendiğinde gerçekten de fazlası ile hoş bir görüntüye neden olmuş oluyor. Size de sadece bu marjinal zarafetin tadına varmak kalmış oluyor!

İnci Kolye

Kim demiş inci detayının modası geçer diye? İnci detayı her zaman kolyede hakim olan moda akımlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Eğer klasik bir şıklık istiyorsanız inci detaylı kolyeler tam sizlik bir kolye modeli seçeneği oluyor! Kalem etek, blazer ceket ve inci kolyenin eşsiz uyumunu hiç düşündünüz mü? Düşünmediyseniz bile artık kesinlikle hızlı bir şekilde bir şans vermelisiniz bu özel kombine!

Rose Gold Renk Kolyeler

Hatırlarsınız, Rose Gold renk takı modası geçtiğimiz senelerde başlamıştı. 2019 senesinde de tüm hızı ile devam etmekte olan bu ilgi çekici moda akımı, takıların daha hoş görünmesini sağlıyor diyebiliriz. Rose rengi ile birleşen bu ince tarz ile zarif durmamanız neredeyse imkansız!

Siz de bu kolyelerden edinerek kombinlerinize ekstra şıklık katabilirsiniz!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.