Yeni Sezon Gelinlik Modelleri

0 5

Gelinlik, bir kadının hayatında belki de en önem verdiği anın, o ana dair tüm anıların üzerinde yaşayacağı, belki de en narin ve en duygulu kıyafetidir diyebiliriz. Gelinlik seçimi konusunda, kesinlikle tek başınıza hareket etmeyiniz, tabiki nihai kararı, onun belki de yaşamının en önemli aksesuarı olacak olan gelin vermelidir, ancak arkadaşlarınızdan, eşinizden ve de akrabalarınızdan gelinlik modeli konusunda kesinlikle bilgi almalısınız, bu konuda onlara danışmalısınız.

Gelinlik modellerini sıralamak gerekirse, ilk olarak renk uyumlarına göre gelinlik modelleri üzerinden gitmemiz gerekir. Bildiğiniz gibi, gelinlik modelleri alanında bu modanın hakim rengi haliyle beyaz gelinliktir. Birçok kadının da gelinlik konusundaki ilk ve en ciddi tercihini, beyaz gelinlikler oluşturuyor. Ancak, son yıllarda gelinlik konusunda farklı trendlerin geliştiğini ve bu anlamda farklı tercihlerin de ortaya çıktığını söylememiz gerekecek. Siyah, kırmızı, lacivert gibi renklere sahip gelinlikler, size ilk etapta belki çok itici gelebilir; ancak tarz sahibi ve modayı yakından takip eden kadınlar arasında, farklı renklere sahip gelinlikler popülaritesini her geçen gün arttırmaktadır.

Birçok düğünde artık bunu görebilirsiniz, şaşırılacak ya da farklı algılanacak bir konu kesinlikle değildir, eğer farklı renk tonlarına sahip bir gelinlik düşünüyorsanız, gelinlik modelleri konusunda bunun hayatınızdaki yeri ve önemi açısından cesur bir seçimde bulunmanız önemlidir.

Gelinlik modelleri, vücut tipinize göre, eteğine göre, kesimine göre ve de tarzına göre farklılıklar gösterir.

Vücut tipinize göre dikdörtgen, minyon, atletik, armut gibi seçenekler mevcuttur ve gelinliğin vücudunuza tam oturup sizi şık göstermesi açısından, vücut tipi seçimi önemli bir karar değişkenidir. Etek boyu ise size kalmış bir seçenektir, gelinliğin etek boyu, gelinlik modelinizin ambiyansını belirleyecek önemli bir unsurdur. Kesimine göre gelinlikler, biraz sizin moda tarzınız ile ilgili, biraz da yaratacağı uygun kombin ile ilişkilidir ve hangi tarzı beğeniyorsanız, o tarzı seçmenizi kesinlikle öneriyoruz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.