Zara Sonbahar Kış Bayan Elbise Modelleri

0 12

Dünyada olduğu gibi, Türkiye’de de en fazla tercih edilen markaların başında gelen Zara Giyim; Sonbahar Kış tasarımlarıyla da göz dolduruyor. Özellikle bayanların bir numaralı adresi olan Zara; yeni sezon için özel olarak tasarlamış olduğu elbiselerle dikkat çekiyor. Zara’nın Sonbahar Kış bayan elbise modelleri içerisinde; uzun ve kısa yapıda, koyu ve pastel renklerin hakim olduğu sade ve dantelli birçok elbise modeli bulunuyor. Farklı model ve renkleri ile oldukça geniş bir kitleye hitap eden Zara elbiseleri; şık olduğu kadar, kaliteli oluşuyla da dikkat çekiyor. Uzun süre rahatlıkla kullanabileceğiniz bu elbiseler; sizi hem günlük gezmelerde, hem de özel davetlerde trend yapacak.

Dizüstü Modeller

Her zaman cesur ve modern bir giyim tarzı benimsemiş olan kadınlar; Zara’nın elbiseleri içerisinde de yine dizüstü modelleri tercih ediyor. Zara elbise modelleri arasında yer alan dizüstü modellerin farklı yapı ve renkte olan birçok seçeneği mevcuttur. Sade bir yapıda olan dizüstü askılı elbiselerin yanı sıra; dantelli ve parlak bir yapıda olan dizüstü modeller de yine Zara’nın yeni sezon elbiseleri içerisindedir.

Desenli Elbiseler

İlk bakıldığı andan itibaren göz alan ve adeta parıldamanıza yardımcı olan Zara’nın yeni sezon desenli elbiseleri sayesinde; gireceğiniz ortamda anında fark edileceksiniz. Özellikle bordo, kırmızı, siyah ve beyaz renklerinin hakim olduğu desenli yapıdaki kısa ve uzun Zara elbiseleri sayesinde trend bir görünüm kazanacaksınız.

Dantelli Modeller

Sade elbiselere ilgi duymayan ve biraz daha gösteriş arayan bayanlar için Zara; yeni sezonda da dantelli birçok farklı elbise modelini piyasaya sürdü. Kısa ve uzun yapıdaki siyah dantelli elbiseler; Zara’nın yeni sezonda en fazla satış yapacağı elbiselerden olacak.

Uzun Boylu Elbiseler

Kısa ve mini elbiselere pek sıcak bakmayan ve uzun elbiseler içerisinde adeta kuğu gibi süzülmek isteyen bayanlar; Sonbahar Kış sezonunda Zara Giyim’in uzun elbiselerini tercih edecekler. Özellikle pastel renklerin ön plana çıktığı bu elbiseler ile yeni sezonda modern görünmek çok kolay olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.